Ücretsiz Dosya İndir

Avg Antivirüs Free 2016

Boyutu: 167 MB
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe
Üretici: Avg Tech
Ekleyen: Alfabedosya
İndirilme Sayısı: 946
Eklenme Tarihi: 13.07.2017
Güncellenme Tarihi: 0

Kısa Açıklama
Ücretsiz ve Profesyonel Internet Güvenliği AVG AntiVirus free’nin antivirüs motoru, Bağlantı Koruması içeren File Shredder, Pro Online Shield ve Data Safe (veri koruma ) gibi özellikeleri içerisinde barındırır.
Masaüstüne İndir

Internet Security Pro özelliğinden ayrıldığı noktaların başında Antispam ve Güvenlik duvarı gelmektedir. En İyi Bedava Antivirüs programlarının başında yer alan bu yazılımı gönül rahatlığıyla indirip kurabilirsiniz.

Virüs tarayıcı birkaç dakika içerisinde yüklenir. Sonsuza dek korur.

Ücretsiz antivirüs programımız çok hızlı ve kolay bir şekilde yüklenir, aileniz ve siz yalnızca birkaç dakika sonra koruma altında olacaksınız. Virüs tarayıcı yüklendikten sonra sizi ve ailenizi güvende tutmak için en son tehditlere karşı kendini otomatik olarak güncelleyerek gece gündüz korumaya devam eder.

Ücretsiz Avg Antivrirüs 2016 daha çok düğme merkezli olarak tasarlanmıştır. Kolay kullanılabilecek bir arayüzü vardır.  Windows 8 görünümüne kavuşmuş olan yazılımda uzaktan kontrol uygulaması olan Avg Zen ile eşleştirilerek daha kullanılabilir bir ürün olmaya başlamıştır.

AVG AntiVirus FREE İçeriği

Virüs, casus yazılım ve diğer zararlı yazılımları durdurur

Güvenli olmayan web bağlantılarına karşı uyarır

Tehlikeli e-posta eklerini engeller

Hızlı ve sessiz tarar

Avg Antivirüs Free Artı Yönleri

Temel güvenlik kiti: AVG AntiVirus Free güçlü antivirüs motoru ile tarayarak,  Yazılım davranışı izleme aracı, ve bağlantı ve e-posta tarayıcı ile günlük güvenlik ihtiyaçlarını yerine getirebilir. Buna ek olarak, AvgZen paketi ile Windows, Mac, Android cihazlarda kontrol sağlayabilirsiniz.  Taramalar planlamak için bilgisayarınıza Android uygulaması üzerinden giriş yaparak taramalar yaptırabilir veya yazılım raporlarını görüntüleyebilir.

Sezgisel tasarım: Büyük  düğmeleri ve  ayrı araç kategorileri ile hızlı geçiş düğmeleri sayesinde çok kolay kullanılabilir. Dokunmatik  veya  geleneksel fare ve klavye hem de kolayca ulaşılabilir.

Kaliteli Virüs Koruması : AVG  Karşılaştırmalı Eylül 2014 raporunda Virüs Engelleme yüzdesi olarak %96.5 gibi bir oranı yakalayarak en kaliteli antivirüs yazılımları arasındaki yerini almıştır.   Listenin en başında olmasada sektör ortalamasının üzerinde bir oran ile ücretsiz ve alternatif kaliteli bir ürün olduğunu ispatlamaştır.

Karşılaştırmalı Testlerde  yanlış alarm sayısını azaltmış olduğuda görülmektedir.

Avg Antivirüs Free Eksi Yönleri

Ücretli Sürüme Ait Menüler : AVG daha işlevsel düğmelerin üzerinde  alt simgeler yer almakta.   Performans Arttırma  ve Tanımı Güncelleme,  UI artıracak bir lisans yükseltme gerektiren araçlar için gereksiz simgeleri kaldırma.

Agresif satış modeli: Yapılan testlerde görülen ücretli sürüme yükseltmek için agresif reklamlar sunmakta ve bu kullanıcıları rahatsız edecek düzeye çıkmaktadır.

Ayrıca ücretli sürüme göre bir çok extra özellik kullanılamaz durumdadır.