Ücretsiz Dosya İndir

Avidemux

Boyutu: 17.63 MB
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: İngilizce
Üretici: Mean
Ekleyen: Alfabedosya
İndirilme Sayısı: 669
Eklenme Tarihi: 15.07.2017
Güncellenme Tarihi: 0

Kısa Açıklama
Konser kaydı ya da canlı yayın görüntüleri gibi uzun video görüntülerine sahipseniz bunları sosyal medyada paylaşmak ve mobil cihazlarınıza yüklemek oldukça uzun ve zahmetli bir iştir.
Masaüstüne İndir

Konser kaydı ya da canlı yayın görüntüleri gibi uzun video görüntülerine sahipseniz bunları sosyal medyada paylaşmak ve mobil cihazlarınıza yüklemek oldukça uzun ve zahmetli bir iştir. Bu gibi durumlarda yardımcı uygulamalardan biri olan Windows video kesme programı kullanarak hayatınızı daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Avidemux Programının Özellikleri

Aynı anda pek özelliğe bir arada ulaşabileceğiniz Avidemux ile videolarınızın görüntü kalitesi üzerinde değişiklikler yapabilir renkleri ile oynayabilirsiniz. İsterseniz daha keskin renklerle daha etkileyici videolar hazırlayabilir ya da kenarlarından görünmesini istemediğiniz fazla görüntüleri kesebilirsiniz.

Görüntü anlamında pek çok kayıt türünü destekleyen program ile videolarınızı ses dosyası haline de getirebilirsiniz. Ayrıca ses kaydı üzerinde de değişiklikler ve oynamalar yapabilir videolarınızın ses ve görüntü kalitesini değiştirebilirsiniz. Temel video renklerinin üzerinde ayarlamalar yaparak karanlık çekim olan kısımları daha net bir görüntüye sahip olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Avidemux Ne İşe Yarar?

Uzun videolarınızı daha kullanışlı bir hale getirmek için Avidemux kullanabilirsiniz. Bu program sayesinde videolarınızı istediğiniz uzunlukta parçalara bilebilir ve böylece hem aktarım hem de paylaşım konusunda yaşayacağınız sıkıntıların önüne geçebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Windows video kesme programı sayesinde videolarınızın içinde istemediğiniz kısımları montajlayarak bu kısımlardan kolayca kurutabilirsiniz. Videolarınızda format farkı nedeniyle yaşayabileceğiniz görüntüleme problemlerinden de bu uygulama ile kurtulabilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız videoları birçok farklı formatta bilgisayarınıza kaydetme imkânı da sunan program sayesinde format farkı derdinden kolayca kurutabilirsiniz.