Ücretsiz Dosya İndir

Counter Strike 1.6

Boyutu: 201 MB
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe
Üretici: Valve
Ekleyen: Alfabedosya
İndirilme Sayısı: 1077
Eklenme Tarihi: 15.07.2017
Güncellenme Tarihi: 0

Kısa Açıklama
Bilgisayar oyunlarına fazla ilgili değilseniz dahi adını mutlaka duymuş olacağınız bazı oyunlar vardır. İşte bu oyunlardan biri; adeta bir efsane haline gelmiş olan Counter Strike’tır.
Masaüstüne İndir

Bilgisayar oyunlarına fazla ilgili değilseniz dahi adını mutlaka duymuş olacağınız bazı oyunlar vardır. İşte bu oyunlardan biri; adeta bir efsane haline gelmiş olan Counter Strike’tır. Öyle ki kendiniz oynamamış olsanız bile mutlaka bir oynayana şahit olmuş veya internet kafelerin çok popüler olduğu yıllarda kendisi ile karşılaşmışsınızdır. Counter Strike 1.6 milyonları peşinden koşturan online oyunun en yeni ve en son sürümü olarak kullanıcılıları ile buluştu. Milyonlar derken fazla abarttığımızı düşünenler varsa kısa bir dipnot düşelim; Counter Strike (CS) şu an halen dünyada en çok kullanıcının oynadığı online oyun unvanını elinde bulunduruyor.

Counter Strike 1.6 Özellikleri Nelerdir?

Bir Counter Strike geleneği olan oyun esnasında arkadaşlarınız ile iletişim kurmanızı sağlayan friend penceresi, Türkçe ve botlu Counter Strike 1.6’da da varlığını sürdürüyor. Ancak artık oyun esnasında arkadaşlarınız ile iletişim kurmak için yazışmanız gerekli değil. Mikrofon aracılığı ile ses dosyaları göndermeniz mümkün. Üstelik tek yenilik bu da değil. Counter Strike 1.6 online oyunlar arasında, en gelişmiş grafiklere sahip oyunlardan biri olmak için elinden geleni yapmış ve başarılı olmuş gibi görünüyor.

Counter Strike 1.6 Nasıl Kurulur?

Bir önceki sürüme göre daha gelişmiş özelliklere sahip olması, oyunun dosya büküklüğünü de haliyle arttıran bir durum. Ancak oyunun yüklenmesi için beklediğiniz sürenin boşa gitmediğini oynamaya başladığınız an anlayacaksınız ve pişman olmayacağınızı söyleyebiliriz.