Ücretsiz Dosya İndir

ESET Smart Security

Boyutu: 90.9 MB
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe
Üretici: ESET
Ekleyen: Alfabedosya
İndirilme Sayısı: 755
Eklenme Tarihi: 15.07.2017
Güncellenme Tarihi: 0

Kısa Açıklama
Bilgisayar kullanıcılarının tüm dosya ve internet güvenliğini sağlayan profesyonel ücretsiz anti virüs programıdır.
Masaüstüne İndir

Bilgisayar kullanıcılarının tüm dosya ve internet güvenliğini sağlayan profesyonel ücretsiz anti virüs programıdır. Yaşadığımız teknoloji çağında bilgisayar ve internet kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi olan güvenlik sorununu önlemenizi sağlamaktadır. İnternet üzerinden çevirim için yapmış olduğunuz aktivitelerde sizleri virüs ve casus yazılımlardan korumaktadır.

İnternet Güvenliği!

Antivirüs Güvenlik Programı ESET Smart Security ile internet güvenliğinizi en üst seviyede tutabilmek adına detaylı profesyonel özellikler ile koruma hizmeti vermektedir. İnternet piyasasında birçok virüs koruma yazılımı bulunsada birçoğu güvenliği en iyi şekilde sağlamada yetersiz kalmaktadır. Virüs ve gelebilecek her türlü güvenlik tehlikelerine karşı etkili koruma yöntemi içermektedir.

Gelişmiş Koruma Fonksiyonları

ESET Smart Security programı ile gelişmiş koruma fonksiyonlarından faydalanabileceksiniz. Zararlı yazılım tarama temizleme, sosyal medya tarayıcısı, kimlik avı koruma desteği, firewall, bellek tarama, antivirüs koruma, güvenlik açığı koruması, hırsızlık önleme sistemi, çocuklar için ebeveyn koruması ve diğer güvenlik riski oluşturabilecek etkilere karşı adeta etten duvar örmektedir.

Kaybolan Bilgisayarınızı Bulun!

En göze çarpan ve belkide kullanıcılar için en önemli bir diğer unsurlardan birisi olan çalınan dizüstü (lap-top) bilgisayarlarınızı bulma imkanına sahip olabilirsiniz. ESET Smart Security 9 key antivirüs programı ile çokça seyehat ettiğimiz laptop bilgisayarları bir yerde unutmamız, otobüs veya uçaklarda kalma olasılığı yüksek olabiliyor. Bu soruna çözüm üreten güvenlik şirketi kaybolan bilgisayarın konumunu başka bir bilgisayara aktarıp kolayca bulma olasılığına sahip olabilirsiniz.