Ücretsiz Dosya İndir

GTA Vice City

Boyutu: 1.16 GB
İşletim Sistemi: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe
Üretici: Rockstar Games
Ekleyen: Alfabedosya
İndirilme Sayısı: 1148
Eklenme Tarihi: 15.07.2017
Güncellenme Tarihi: 0

Kısa Açıklama
Grand Theft Auto: Vice City, kısa adıyla GTA Vice City oyunu Windows bilgisayarlarda oynarken şimdi android ve iOS mobil platform desteği ile ücretsiz indirip oynamaya başlayın.
Masaüstüne İndir

Grand Theft Auto: Vice City, kısa adıyla GTA Vice City oyunu Windows bilgisayarlarda oynarken şimdi android ve iOS mobil platform desteği ile ücretsiz indirip oynamaya başlayın. 1980’li yılların büyük mafyaları ile yaşanan olayları anlatan senaryosu ile Rockstar oyununun en iyi oyunu olmas özelliği taşımaktadır.

Grand Theft Auto: Vice City Nasıl Oynanır?

Bilgisayarda eğer GTA Vice City oyununu oynadıysanız nostaljik oyunun görevlerine ve grafiklerinin aynısı olduğunu android ve iOS cihazlarında da görebilirsiniz. Oyun içerisinde bilgisayarda kullandığınız klavyeyi android ve iOS için tasarlanan GTA oyununda telefon ekranı içerisinde bulacaksınız. Ayrıca Grand Theft Auto oyunu için geliştirilen hileleri aktif ederek oynayabilirsiniz. 5 farklı kamera açısından oynayarak oyuna tam hakim olabilmeniz için geliştirilmiş. Farklı grafik ekran kalitesi seçenekleri ile oyun içerisinde kasmaları en aza indirmeyi başarıyor.

GTA Vice City Butonları

Aksiyon oyunların genel olarak butonlar ile oynamak tam bir işkence olabilir bazı zamanlarda ama Grand Theft Auto: Vice City oyunu apk sürümünü ücretsiz indirip farklı özellikleri bulunan butonlara sahiptir. Araç kullanırken, çatışma ve şehir içinde gezerken kontrolü kolay ve basit butonlar ile oyunu oynayın.