Ücretsiz Dosya İndir

Live For Speed

Boyutu: 419 MB
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe
Üretici: Lfs
Ekleyen: Alfabedosya
İndirilme Sayısı: 933
Eklenme Tarihi: 15.07.2017
Güncellenme Tarihi: 0

Kısa Açıklama
Bilgisayar yarış oyunları arasında en gerçekci görüntüye ve oynanışa sahip olan ücretsiz Live For Speed araba yarışı oyunudur. Diğer araba yarış oyunlarına nazaran oldukça gerçekci ve kaliteli görüntüye sahip olup Türkçe dil desteği mevcuttur.
Masaüstüne İndir

LFS Gerçekci Araba Yarışı

Live For Speed (LFS)Araba Yarışı Oyunu içerisinde verilen görevleri başarıyla gerçekleştirerek daha hızlı ve modern araba paketlerini açabilirsiniz. En iyi görsele ve en hızlı arabaların bulunduğu oyunda kendinizi tamamen kaptırarak oyunun akıcılığına kendiniz bırakacaksınız. Oyunun en güzel yanlarından birisi ise Türkçe dil desteğinin buluyor olmasıdır. Çünkü size verilen görevleri anlayarak ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmeniz için oyun dilinden anlıyor olmanız ön şartlardandır.

LFS oyunu online (çevirim içi) modundan oynanabilir ve isterseniz tek başına araba yarışlarına katılabilirsiniz. Live For Speed LFS download yaparak oyun içindeki yapay zekanın ne kadar gelişmiş düzeyde olduğunu görebilirsiniz. Live For Speed arabanın modifiyesini en ince ayrıntısına kadar yaparak kişisel yarış arabanızı oluşturabilirsiniz. Girdiğiniz yarışlarda her tur sonrası yarış süresi ve tur azalarak daha modern yarışlarda tozu dumana katabilirsiniz.