Ücretsiz Dosya İndir

Video Edit Magic

Boyutu: 11 MB
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: İngilizce
Üretici: DeskShare
Ekleyen: Alfabedosya
İndirilme Sayısı: 933
Eklenme Tarihi: 15.07.2017
Güncellenme Tarihi: 0

Kısa Açıklama
Videolarınızı düzenlemek istiyorsanız Video düzenleme programı olarak video Edit Magic tam size göredir. Program sayesinde amatör kullanıcılar videolarını düzenleme imkânı elde eder.
Masaüstüne İndir

Videolarınızı düzenlemek istiyorsanız Video düzenleme programı olarak video Edit Magic tam size göredir. Program sayesinde amatör kullanıcılar videolarını düzenleme imkânı elde eder. Sosyal paylaşım sitelerinin yaygınlaşması ve daha çok video kullanılması bu tarz programları zorunlu kılmıştır. Bu nedenle Video Edit Magic programını bilgisayarınıza indirerek kolaylıkla düzenlemeler yapabilirsiniz.

Video Edit Magic Programının Özellikleri

Videolar çekildikten sonra izlenirken sıkıcı kısımlar olabilir. Bunun için bir video düzenleme programına ihtiyacınız olacaktır. Videolarda bulunan gereksiz kısımları atarak ya da kesip, yapıştırarak videolarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda farklı dosyaları birbiriyle birleştirebilirsiniz. Bir başka özelliği de başka dosyadan diğerine bölümler kesip kopyalama imkânı bulunmasıdır. Video dosyaları oldukça büyük olmaktadır. Program sayesinde büyük boyutları küçülterek paylaşırken daha kolay paylaşılmasını sağlarsınız.

Video Edit Magic Programı Nasıl Kurulur?

Program kurulumu için Windows 2000, Windows 98, Windows 95, Windows XP, Windows NT işletim sistemlerinden herhangi birisinin bilgisayarda bulunması gerekir. Dil desteği İngilizcedir. İnternet üzerinden programı indirerek kurulumunu sağlama imkânınız vardır. Daha sonra çift tıklayarak programı açıp kullanıma kolayca başlayabilirsiniz.

Video Edit Magic Nasıl Kullanılır?

Programın kullanımı oldukça basittir. Kurulumdan sonra Video Edit Magic Video Kesme (edit) Yapma Programı üzerine çift tıklayarak programı açın. Daha sonra düzenlemek istediğiniz video dosyalarını tut, sürükle ve bırak yaparak programın içine gönderip düzenleme, kopyalama işlemine başlamanız mümkündür.